OKPAY
 

Платіжне рішення для фрілансерів та бірж фрілансу

Вести власну бухгалтерію тепер набагато простіше!

Інтернет надає безліч можливостей для тих, хто хоче працювати на себе і прагне не обмежувати свій талант географічним розташуванням. Мільйони людей воліють бути фрілансерами у наш час: дизайнери, розробники, перекладачі, копірайтери та інші. Найголовніше для них - отримати гроші за виконану роботу. OKPAY надає універсальне платіжне рішення для фрілансерів, їх замовників, а також для бірж фрілансу.

Чудова організація ваших фінансових справ

Миттєві перекази

Платіж зараховується на ваш гаманець OKPAY миттєво - жодних затримок, сумнівів, невизначеностей. З моменту отримання платежу ви можете робити все, що бажаєте: виводити кошти, переказувати іншим користувачам, сплатити покупки тощо.

Зручні варіанти виведення коштів

Send your income to a bank account, payment card, or another payment system or e-currency: with our wide selection of options you are sure to find the right one for your preferences. In most cases transfers are processed instantly or within one business day.

Ваші гроші у повній безпеці

Захист клієнтів є нашим головним пріоритетом. Ми працюємо у відповідності з політиками KYC та AML і приділяємо велику увагу перевірці користувачів, щоб виключити ризик появи чарджбеку та шахрайства.

Автоматизація приймання платежів

Запропонуйте постійним клієнтам сервіс підписок - Їм не доведеться кожного разу вручну відправляти вам гроші. Автоплатіж - ще одна корисна опція, з якою клієнти дозволяють вам списувати необхідну суму безпосередньо з їх гаманців.

Простий у настроюванні сервіс

Заробіток у різних сферах бізнесу

Професіонали та фахівці у різних сферах приймають оплату своєї роботи через OKPAY. Якщо ви займаєтесь легальною справою, ми будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Можливість робити запит платежу

Надсилайте запит платежу, запит оплати непередбачених витрат або нагадування про сплату. OKPAY надає вам всі інструменти для задоволення повсякденних фінансових потреб.

Організовуйте виплати

Не важливо, ким ви є - фрілансером або роботодавцем - ви можете заощадити свій час, надсилаючи гроші своїм контрагентам в один рух. Для цього скористайтеся сервісом виплат OKPAY.


І ще декілька причин, щоб обрати OKPAY

Виведення грошей у будь-якій валюті

Якщо ви фрілансер, ви маєте дивовижну можливість працювати з будь-якої частки світу. Оберіть одну з 21 валюти світу, що доступні вам для обміну у вашому особистому кабінеті та виводьте гроші на банківський рахунок або картку де б ви не знаходились.

Зручна бухгалтерія онлайн

Інформація про всі отримані платежі зберігається у вашому Особистому кабінеті і є доступною у будь-який час. Дані про платіж ви можете знайти в Історії транзакцій, переглянути деталі платежу та зберегти інформацію на ПК, планшет або смартфон. Жодних паперів!

Сприятливі умови для всіх сторін

Сервіси OKPAY зручні у використанні як фрілансерами та їх клієнтами, так і на аутсорсинговому ринку. Технічні інструкції та посібники з використання API можна знайти у Розділі для розробників.